SIÇ NUK E KISHIT PARË/ Uindi Haxhia pa "make up" do t'iu lërë gojëhapur (FOTO) - AlpeGossip
SIÇ NUK E KISHIT PARË/ Uindi Haxhia pa “make up” do t’iu lërë gojëhapur (FOTO)

SIÇ NUK E KISHIT PARË/ Uindi Haxhia pa “make up” do t’iu lërë gojëhapur (FOTO)

Shumë e ndjekur në rrjetin social Instagram dhe shumë e komentuar në media, motra e Encës, Uindi Haxhia, tërheq gjithmonë vëmendjen e ndjekësve me postimet pikante dhe look-un e saj, të cilin e ndryshon shumë shpesh.
Të gjithë e kemi kuptuar se Uindit i pëlqen të luajë me ngjyrat, tualetin, extensions dhe gjithçka tjetër në lidhje me pamjen e saj. Mirëpo, me siguri jeni kuriozë të shihni si duket ajo pa makeup në fytyrë.

Së fundmi, Uindi publikoi në Instastory një foto pa grim, pasi një ndjekës i kërkoi të publikonte një të tillë.
“O Uindi po nxirre një foto në Insta ashtu siç ishe mbrëmë në darkë pa makeup në rrugët e Tiranës.”- i kishte thënë ai, mesazh të cilit Uindi ju përgjigj duke publikuar foton pa grim dhe me siguri të gjithë kanë mbetur gojëhapur nga pamja e saj e freskët, siç rrallë jemi mësuar ta shohim.