E suksesshme dhe pronare biznesesh, por shihni me çfarë shkon në punë Alketa Vejsiu (FOTO) – AlpeGossip
E suksesshme dhe pronare biznesesh, por shihni me çfarë shkon në punë Alketa Vejsiu (FOTO)

E suksesshme dhe pronare biznesesh, por shihni me çfarë shkon në punë Alketa Vejsiu (FOTO)

Ajo është një prej moderatoreve më të njohura të televizionit shqiptar dhe padyshim, një ndër më të suksesshmet. Alketa Vejsiu e ka nisur karrierën e saj që fëmijë dhe vazhdon të mos i ndahet televizionit.

Pavarësisht sukseseve të saj, ajo vazhdon të qëndrojë një njeri i thjeshtë. Këtë gjë moderatorja e ka treguar nëpërmjet një postimi në profilin e saj në ‘Instagram’.

Ajo ka publikuar një foto ku e shohim të veshur sportive, tërësisht në të bardha, ndërkohë që qëndron mbi biçikletë.
“Në punë me bicikletë.”- ka shkruar krahas fotos Alketa.