NUK I NDAL POZAT PROVOKUESE/ Ledina Çelo ekspozon këmbët e tonifikuara me… (FOTO) – AlpeGossip
NUK I NDAL POZAT PROVOKUESE/ Ledina Çelo ekspozon këmbët e tonifikuara me… (FOTO)

NUK I NDAL POZAT PROVOKUESE/ Ledina Çelo ekspozon këmbët e tonifikuara me… (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Ledina Çelo, e cila prej vitesh jeton në Gjermani me familjen e saj, këtë verë e kaloi më shumë në jugun e Shqipërisë. Ajo nuk hezitoi që në profilin e saj në “Instagram” të ndante me ndjekësit foto apo video seksi, ku shfaqej me bikini provokuese.

Nuk i ndal pozat joshëse, këngëtarja e njohur ekspozon

Por kësaj radhe, këngëtarja ka publikuar disa imazhe ku shfaqet mjaft joshëse e veshur shumë elegante. Ledina ka pozuar e ulur pranë një dritareje, ku mban veshur një fustan të ngushtë ngjyrë blu, i cili ishte me një krah dhe i çarë në njërën anë.

Nuk i ndal pozat joshëse, këngëtarja e njohur ekspozon

Fustani elegant i ekspozonte muskujt e barkut dhe këmbët e bonifikuara. Ndërkohë në fotografinë e dytë që publikoi në rrjetet sociale, Ledina shihet me make-up profesional dhe me flokë kaçurrela të kthyera në një anë.

Nuk i ndal pozat joshëse, këngëtarja e njohur ekspozon

Nuk i ndal pozat joshëse, këngëtarja e njohur ekspozon

Nuk i ndal pozat joshëse, këngëtarja e njohur ekspozon

Nuk i ndal pozat joshëse, këngëtarja e njohur ekspozon