”UNË JAM GRUA PËR SHTËPI”/ Hueyda el Said poston imazhe duke gatuar gjëra të… (FOTO) – AlpeGossip
”UNË JAM GRUA PËR SHTËPI”/ Hueyda el Said poston imazhe duke gatuar gjëra të… (FOTO)

”UNË JAM GRUA PËR SHTËPI”/ Hueyda el Said poston imazhe duke gatuar gjëra të… (FOTO)

Artistja e njohur Hueyda el Said po e jeton jetën mes lumturisë që i dhuron partneri i ri, Tieri dhe djali i saj Gabrieli.

“Mos mendoni se më mban Tieri, se unë jam grua për shpi.”- ka rrëfyer së fundmi Hueyda. Ajo ka ndarë imazhe në instastoryn e saj ku shfaqet duke gatuar ushqime nga më të shëndetshmet, plot me perime.

Duke qenë se do të kishte të ftuar në shtëpi, ajo po bënte parapërgatitjet për t’i pritur më së miri. Me siguri që të ftuarit do të mbeten shumë të kënaqur.