DO I ADHURONI EDHE JU/ Bluzat e preferuara të dimrit, sipas vajzave të famshme – AlpeGossip
DO I ADHURONI EDHE JU/ Bluzat e preferuara të dimrit, sipas vajzave të famshme

DO I ADHURONI EDHE JU/ Bluzat e preferuara të dimrit, sipas vajzave të famshme

I ftohti s’ka pse ta dënojë stilin, kështu që nxirrni bluzat më të trasha që keni dhe kombinojini siç po bëjnë yjet nëpër rrugët e kryeqyteteve të botës.

Pulovrat të të gjitha llojeve mund të na mbajnë ngrohtë, por e vërteta është që s’na pëlqejnë të gjitha njëlloj. Cilat janë trendet më në modë? Nga Alexa Chung tek  Zoë Kravitz’s, shihni çfarë po veshin vajzat e famshme.

1. Pulovrat e trasha me ngjyra

Bluzat e preferuara të dimrit, sipas vajzave të famshme

2. Jelekët e plotë gjithashtu janë në modë! Një këmishë poshtë dhe jeni gati.

Bluzat e preferuara të dimrit, sipas vajzave të famshme

3. Mund të dukeni cool si Alexa me pulovrat e thurura

Bluzat e preferuara të dimrit, sipas vajzave të famshme

4. Bluzat e tutave janë gjithmonë ide e mirë!

Bluzat e preferuara të dimrit, sipas vajzave të famshme

5. Kendall Jenner është fanse e kuadratave. Një varëse ndryshon lojën!

Bluzat e preferuara të dimrit, sipas vajzave të famshme

6. Pulovrat me teksturë të butë

Bluzat e preferuara të dimrit, sipas vajzave të famshme

7. Njësoj si Hailey, pulovrat e leshit mund t’i vishni me pantallona me prerje klasike

Bluzat e preferuara të dimrit, sipas vajzave të famshme

8. Trikot e gjata janë sërish në modë

Bluzat e preferuara të dimrit, sipas vajzave të famshme

9. Zgjidheni me një kostum prej pambuku

Bluzat e preferuara të dimrit, sipas vajzave të famshme

10. Si Kylie, një fustan i trikotuar ju tregon gjithmonë seksi.

Bluzat e preferuara të dimrit, sipas vajzave të famshme

Burimi: Who What Wear