NJË ËNGJËLL/ Shihni sa shumë është rritur Joni i Adelina Tahirit (FOTO) - AlpeGossip
NJË ËNGJËLL/ Shihni sa shumë është rritur Joni i Adelina Tahirit (FOTO)

NJË ËNGJËLL/ Shihni sa shumë është rritur Joni i Adelina Tahirit (FOTO)

Në gusht të vitit që lamë pas, këngëtarja e njohur Adelina Tahiri u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë vogëlushin Jon, i cili tashmë është 6 muajsh dhe këngëtarja i ka hapur llogarinë e tij personale në Instagram.
Joni ndiqet nga një numër i madh fansash dhe ditën e sotme ka tërhequr vëmendjen me disa foto të reja ku shohim se ka ndryshuar dhe është rritur shumë.

Adelina e ka fotografuar të birin të veshur me pizhama teksa fle dhe Joni duket si një djalë i rritur, megjithëse është ende vetëm 6 muajsh.