Ju kujtohet ‘Miss Shqipëria’ 2009? Ja sa seksi duket tani… (FOTO) – AlpeGossip
Ju kujtohet ‘Miss Shqipëria’ 2009? Ja sa seksi duket tani… (FOTO)

Ju kujtohet ‘Miss Shqipëria’ 2009? Ja sa seksi duket tani… (FOTO)

‘Miss Shqipëria’ 2009, modele, prezantuese dhe aktore të gjitha këto i posedon kjo bukuroshe shqiptare, shkruan Gazeta Blic.

Është fjala për Kadrie Canollin e cila është e përfshirë në profesione të shumta, por momentalisht është prezantuese në televizionin publik të Kosovës, në kuadër të emisionit ‘Telebingo’.

Kadria hyn në mesin e moderatoreve më seksi shqiptare, e cila shquhet për linjat trupore bombastike ku padyshim që nuk përton t’i vë në pah. Por, në këtë të fundit na shfaq fytyrën e saj të mrekullueshme.

Kujtojmë se moderatorja Canolli, u zgjedh ‘Miss Shqipëria’, në vitin 2009. /