“HA NGA PJATAT E TË TJERËVE”/ Olti Curri “tallet” sërish me blogeren e njohur (FOTO) – AlpeGossip
“HA NGA PJATAT E TË TJERËVE”/ Olti Curri “tallet” sërish me blogeren e njohur (FOTO)

“HA NGA PJATAT E TË TJERËVE”/ Olti Curri “tallet” sërish me blogeren e njohur (FOTO)

Olti Curri është një nga opinionistët më të njohur shqiptar pësa i përket botës së showbizzit.

Shpeshherë vipat tanë bëhen shënjestra të tij por mesa duket ai ka vendosur ta shtojë “listën”.

Prej kohësh në vëmendjen e tij është dhe stilistja me famë botërore, Chiara Ferragni.

Një detaj në foton e saj nuk i shpëton aspak Oltit. Teksa publikon foto duke ngrënë picë, mesa duket Chiara “merr borxh” një copë nga pesonat me të cilët ndodhet në tavolinë, në mënyrë që foto të ngjajë më “estetike”. Por kjo nuk ka ndodhur vetëm një herë, prnadaj Olti e sjell sërish në vëmendje.

“Paska dorë dreqi, picën e vet do ta marrë me vete dhe ha nga pjatat e të tjerëve…”, shkruan ai krahas fotos së Chiarës.

Kohë më parë Chiara bëri të njëjtin veprim dhe nuk kishte si ti shpëtonte syve të Oltit…