U PËEFOL PËR NJË ROMANCË ME DEAN/ Kristi konfirmon lidhjen e re – AlpeGossip
U PËEFOL PËR NJË ROMANCË ME DEAN/ Kristi konfirmon lidhjen e re

U PËEFOL PËR NJË ROMANCË ME DEAN/ Kristi konfirmon lidhjen e re

Prej disa javësh është përfol se Kristi dhe Dea kishin nisur një romancë. Dyshja u panë shumë të afërt me njëri-tjetrin dhe të pandashëm prej kaq kohësh. Por Kristi i ka hedhur poshtë thashethemet duke bërë të qartë se ai dhe Dea janë miq. Përmes një postimi, ai ka konfirmuar se është në një marrëdhënie me dikë tjetër.

“Thjesht për të pastruar thashethemet. Unë dhe Dea nuk jemi çift. Ne jemi miq që respektojmë njëri-tjetrin dhe kënaqemi kur jemi bashkë. Ne u takuam në vendin më të çuditshëm dhe ndihmuam njëri-tjetrin kur kohët bëheshin të vështira. Miqësi dhe respekt të pastër mes nësh. Unë kam një marrëdhënie me dikë tjetër. Dea vazhdo shkëlqe.”, shkruan Kristi.

U përfol për një romancë me Dean, Kristi konfirmon lidhjen e