“JAM LAKURIQ, DO THONË FJETE…”/ Luizi refuzon fansen në Velipojë, ja si i përgjigjet ajo – AlpeGossip
“JAM LAKURIQ, DO THONË FJETE…”/ Luizi refuzon fansen në Velipojë, ja si i përgjigjet ajo

“JAM LAKURIQ, DO THONË FJETE…”/ Luizi refuzon fansen në Velipojë, ja si i përgjigjet ajo

Ish-banori i Big Brother VIP II, Luiz Ejlli, ka qenë një nga njerëzit më të komentuar gjatë kohëve të fundit, pas famës së marrë në këtë program, ku edhe arriti të fitonte.

Shpesh në publik ai shihet i rrethuar nga fansa të shumtë që dëshirojnë ta takojnë dhe të bëjnë foto me të.

Gjatë ditës së sotme ai ka qenë në Velipojë duke pushuar, kur një fanse i është afruar dhe i ka këkruar të bëjnë foto sëbashku.

Këtë herë Luizi e ka refuzuar fansen, duke e arsyetuar këtë “JO” me shpjegimin se ishte lakuriq në pjesën e sipërme të trupit dhe sipas tij, fotoja mund të keqkuptohej, shkruan Panorama. “Jam lakuriq moj zemër, jam lakuriq. Do thonë pastaj kam fjet me të a, po ta tregoj, do thonë ke fjet me të…”, është shprehur Luizi.

Ndërkohë vajza duket se nuk e ka pritur mirë këtë reagim, teksa ka thënë “Avash more”