Andrra e Sinatit e "DJEG FARE"/ Nuk do ta besoni, nën ritmet popullore ajo...(VIDEO) - AlpeGossip
Andrra e Sinatit e “DJEG FARE”/ Nuk do ta besoni, nën ritmet popullore ajo…(VIDEO)

Andrra e Sinatit e “DJEG FARE”/ Nuk do ta besoni, nën ritmet popullore ajo…(VIDEO)

Bëhet fjalë për bashkëshorten e këngëtarit të njohur shqiptar, Sinan Hoxha.

Andrra Destani së fundi po shijon pushimet e saj në një vend shumë luksoz, prej nga edhe ka publikuar një video nga nata e mbrëmshme.

Duket se Andrra qënka një vajzë mjaftë popullore, dhe se nuk i harron traditat. E veshur me nje fustan të thjeshtë dhe nën ritmet e muzikës shijon mbrëmjen duke kërcyer vallen kosovare .

Përgatiti: AleNews.al