Vera Grabocka në Panairin e Punës! Lind pyetja: Kërkon PUNË apo STUDIME të mëtejshme? – AlpeGossip
Vera Grabocka në Panairin e Punës! Lind pyetja: Kërkon PUNË apo STUDIME të mëtejshme?

Vera Grabocka në Panairin e Punës! Lind pyetja: Kërkon PUNË apo STUDIME të mëtejshme?

Po mbahet në “Pallatin e Kongreseve” Panairi i punës ku nuk kanë munguar dhe personazhe të famshëm nga bota e politikës dhe televizionit.
Ajo që na bëri përshtypje është një fotografi e Erion Veliajt me Vera Grabockën.

Duke qenë se panairi është “Work and Study” lind dhe pyetja: Çfarë kërkon Vera Grabocka aty?! Kërkon punë apo të studioj?

 

Epo njerëz ajo është Vera dhe nga Vera presim gjithçka. Gjithësesi mbetet të shohim çfarë do Gjithësesi mbetet të shohim çfarë do zgjedhi ajo./AlpeNews.al