Xhesika Berberi pa komplekse/ Na tregon se dhe ajo …(FOTO) – AlpeGossip
Xhesika Berberi pa komplekse/ Na tregon se dhe ajo …(FOTO)

Xhesika Berberi pa komplekse/ Na tregon se dhe ajo …(FOTO)

Modelja shqiptare, Xhesika Berberi është shumë e njohur për pamjen e saj të hijshme.

Xhesika këtë herë ka publikuar një imazh nga përditshmëria e saj. Nga aty shfaqet shumë teksa udhëton me një tren dhe shihet e veshur në trenerke, atlete dhe xhaketë farmerke.

Përvec pamjes kaq të thjeshtë, duket se Xhesika bënë edhe një jetë të tillë, pa shumë luks dhe pa shumë shpenzime.