LEONARDO DI CAPRIO RELAKSOHET NË MALIBU/ Jamie Foxx dhe Gerard Butler argëtohen nën shoqërinë e tij… – AlpeGossip
LEONARDO DI CAPRIO RELAKSOHET NË MALIBU/ Jamie Foxx dhe Gerard Butler argëtohen nën shoqërinë e tij…

LEONARDO DI CAPRIO RELAKSOHET NË MALIBU/ Jamie Foxx dhe Gerard Butler argëtohen nën shoqërinë e tij…

Ai është i zënë me xhirimet e filmit të ri të Quentin Tarantino’, Once Upon a Time në Hollywood, por të shtunën Leonadro DiCaprio, 43 vjeç, ka kaluar disa momente relaksuese me miqtë e tij në Malibu.

Mes tyre ishte Jamie Fox dhe Gerard Butler. Ylli i Aviator dukej i relaksuar me një t-shirt gri dhe një kapele blu.

DiCaprio është shfaqur edhe me syze teksa diskutonte me të ftuarit e tjerë.

Teksa Leo relaksohej Jamie Fox ka bërë një ndeshje në rërën e bardhë kaliforniane. I dashuri 50-vjecar i Katie Holmes ishte veshur i gjithë me të zeza.