E PAPRITUR/ Reperi i njohur së shpejti publikon një libër gatimi “From Crook to Cook” … – AlpeGossip
E PAPRITUR/ Reperi i njohur së shpejti publikon një libër gatimi  “From Crook to Cook” …

E PAPRITUR/ Reperi i njohur së shpejti publikon një libër gatimi “From Crook to Cook” …

Snoop Dogg do të publikojë librin e tij të parë të gatimit “From Crook to Cook” në tetor.

Rapper do të ndajë recetat e tij më të preferuara, nga karavidhet deri tek ëmbëlsirat.

Në libër janë rreth 50 receta që ndahen në gatime për raste të veçanta dhe ushqime të përditshme.

Snoop Dogg është më i njohur për një karrierë të muzikës rap që shtrihet deri në vitin 1992.