Luana ”çmendi” rrjetin dhe Lori Hoxhën me foton SEKSI, por shihni si e quan ajo ”shef-en” e saj – AlpeGossip
Luana ”çmendi” rrjetin dhe Lori Hoxhën me foton SEKSI, por shihni si e quan ajo ”shef-en” e saj

Luana ”çmendi” rrjetin dhe Lori Hoxhën me foton SEKSI, por shihni si e quan ajo ”shef-en” e saj

Luana Vjollca është një nga vajzat më seksi të shoëbizit shqiptar. Moderatorja bukuroshe prej disa ditësh është me pushime në Sardenja të Italisë nga ku ka ndarë vazhdimisht me fansat e saj foto dhe video nga pushimet e saj në këtë vend mbresëlënës. Luana ka “djegur” rrjetin sot një foto ku shfaqet me bikini të vogla dhe duket më seksi se kurrë. Kjo foto është pëlqyer nga shumë fansa, por edhe nga Lori Hoxha e cila duke i shkruar “ufff” me disa emoji flakë ka dashur t’i tregojë që duket shumë seksi.

Sigurisht që Luana nuk mund të mos i kthente një koment dhe na tregoi se e quan Lorin “zoga”.