Kush është reperi shqiptar që mban orë me vlerë 32 mijë euro (FOTO) – AlpeGossip
Kush është reperi shqiptar që mban orë me vlerë 32 mijë euro (FOTO)

Kush është reperi shqiptar që mban orë me vlerë 32 mijë euro (FOTO)

Është padyshim një nga reperët më të njohur e më të suksesshëm në tregun shqiptar.

Getoar Selimi, tashmë i martuar prej disa muajsh me moderatoren shqiptare Marina Vjollca shquhet për këngët e suksesshme dhe normalisht edhe përkthimi i saj në më shumë të ardhura.

Në postimin e tij të fundit, Getoari ka zbuluar se ka shtuar një aksesor të ri, një orë të shtrenjtë që me një kërkim të thjeshtë zbulojmë se kushton jo pak por 32 mijë euro.

Megjithatë, reperi ka treguar vazhdimisht se nuk kursehet për të shpenzuar për veshje dhe pushime të shtrenjta.