Armina Mevlani poston sërish foto e veshur ‘hollë’, i mungon … (FOTO) – AlpeGossip
Armina Mevlani poston sërish foto e veshur ‘hollë’, i mungon … (FOTO)

Armina Mevlani poston sërish foto e veshur ‘hollë’, i mungon … (FOTO)

Ajo është një ndër blogeret më të famshme dhe më të dashura shqiptare.

Armina Mevlani dallohet për jetën e saj cilësore dhe për postimet e shumta që si blogere i duhet të bëjë në profilin e saj në Instagram. Këtë herë bukuroshja ka postuar disa foto të verës, ajo shfaqet buzë detit e veshur me rrobabanjo.

“Më duhet pak diell”, ka shkruar Armina në njërën nga këto foto. Mesa duket asaj më shumë se kujtdo i mungojnë rrezet e diellit nga stina e ngrohtë. kjo nuk është hera e parë që e fejuara e Shkëlzen Berishës poston foto e veshur ‘hollë’, madie shpesh herë ajo edhe është gjykuar nga ndjekësit e saj për të tilla postime.