Brenda shtëpisë luksoze të Gjyste Vulajt: Këngëtarja surprizon djalin për ditëlindje (FOTO) – AlpeGossip
Brenda shtëpisë luksoze të Gjyste Vulajt: Këngëtarja surprizon djalin për ditëlindje (FOTO)

Brenda shtëpisë luksoze të Gjyste Vulajt: Këngëtarja surprizon djalin për ditëlindje (FOTO)

 

Gjyste Vulaj mbetet një nga këngëtaret më të dashura për publikun edhe pas kaq shumë vitesh pjesë e tregut muzikor dhe e showbizit. Sot në shtëpinë e Gjystes ka festë pasi djali i saj, Besart mbush 5 vjeç.

Këngëtarja e ka surprizuar të voglin duke i organizuar një festë në shtëpi.

Me këtë rast Gjystja ka zbuluar edhe një nga ambientet e shtëpisë luksoze ku dominon ngjyra gri.

Besarti duket shumë i lumtur me këtë surprizë ndërsa këngëtarja këto foto i ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram ku shkruan se djalin e ka surprizuar me tortën e tij të preferuar.