PAS RIKTHIMIT/ Offset dhe Cardi B jetojnë momentet më të bukura romantike - AlpeGossip
PAS RIKTHIMIT/ Offset dhe Cardi B jetojnë momentet më të bukura romantike

PAS RIKTHIMIT/ Offset dhe Cardi B jetojnë momentet më të bukura romantike

Pas problemeve të tyre në çift, Offset premtoi se do të bënte gjithçka të fitonte sërish zemrën e partneres së tij. Ai e mbajti fjalën dhe këtë e provoi me një gjest shumë romantik. Së fundmi Cardi B ka treguar të gjithë fansave të saj pamje nga shtëpia, në të cilën shihej se Offset e kishte mbushur të gjithë rrugën deri tek krevati me petale trëndafilash. Ndërsa në një pjesë jashtë krevatit ai kishte formuar një zemër me petale dhe e gjithë skena dukej shumë romantike. Cardi e emocionuar nga surpriza e partnerit të saj, përkrah videos shkruajti: “Të dua”.

View this post on Instagram

I love you @offsetyrn ❤️❤️❤️

A post shared by CARDIVENOM (@iamcardib) on

Mesa duket Offset ka mësuar nga gabimet e së shkuarës dhe tani është më i dashuruar se asnjëherë me bashkëshorten e tij. Kujtojmë se pak muaj më parë martesa e tyre shkoi gati drejt shkatërrimit, sepse në mediat rozë u shpërnda me shpejtësi skandali i tradhëtisë së reperit.