“ARRIJ TË FLE PËR DY MINUTA, POR…”/ Ja kush ja prish gjumin Ylli Limanit – AlpeGossip
“ARRIJ TË FLE PËR DY MINUTA, POR…”/ Ja kush ja prish gjumin Ylli Limanit

“ARRIJ TË FLE PËR DY MINUTA, POR…”/ Ja kush ja prish gjumin Ylli Limanit

Ylli Limani është shumë aktiv në rrjete sociale dhe së fundmi ka postuar një video në llogarinë e tij të TikTok ku tregon se i pëlqen shumë gjumi sa arrin të fle menjëherë sa vendos kokën në jastëk.

Por dikush ia prish qetësinë dhe ajo është e ëma.

VIDEO