U KAPËN MAT BASHKË/ Vildane Zeneli flet për lidhjen me Faton Shoshin – AlpeGossip
U KAPËN MAT BASHKË/ Vildane Zeneli flet për lidhjen me Faton Shoshin

U KAPËN MAT BASHKË/ Vildane Zeneli flet për lidhjen me Faton Shoshin

Pas ndarjes nga këngëtarja e njohur Era Istrefi, menaxheri i saj Faton Shoshi, u përfol për një lidhje me modelen Vildane Zeneli. Ato u panë shpesh së bashku dhe kjo bëri që të aludohej një romance mes tyre.

E ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan”, Vildane ka zbuluar si qëndron e vërteta. Modelja ka treguar se nuk ka ekzistuar kurrë një lidhje mes saj dhe Faton Shoshit.

“E kam patur komshi, njiheshim familjarisht, nuk ka patur asnjë të vërtetë”, është shprehur Vildane.