DO SHKRIHENI SË QESHURI/ Rezart Veleshnja imiton Vildane Zenelin në mënyrën më epike – AlpeGossip
DO SHKRIHENI SË QESHURI/ Rezart Veleshnja imiton Vildane Zenelin në mënyrën më epike

DO SHKRIHENI SË QESHURI/ Rezart Veleshnja imiton Vildane Zenelin në mënyrën më epike

Për shkak të tërmetit që tronditi Shqipërinë me datë 26 Nëntor, puntata e përgatitur posacerisht për festat e Nëntorit në ‘Shiko kush luan’ nuk mundi të transmetohej. Kjo puntatë u transmetua këtë të Shtunë në ekranin e ‘Top Channel-it’ për të treguar që shqiptarët do të ringrihen më të fortë se kurrë.

Një ndër të ftuarit ishte modelja e njohur Vildane Zeneli. Si gjithmonë Rezart Veleshnja edhe në këtë puntantë ka përcjellë të qeshura pafund në rradhët e publikut, këtë herë me një imitim që i ka bërë modeles. Ai ka imituar pozat, zërin e saj dhe publiku së bashku me Vildanen nuk i kanë mbajtur dot të qeshurat.