NUK MUND TË PRISNIN MË TEPËR/ Këta VIP-a i filluan festat e fundvitit që tani! (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
NUK MUND TË PRISNIN MË TEPËR/ Këta VIP-a i filluan festat e fundvitit që tani! (FOTO+VIDEO)

NUK MUND TË PRISNIN MË TEPËR/ Këta VIP-a i filluan festat e fundvitit që tani! (FOTO+VIDEO)

Fundi i vitit po vjen dhe atmosfera e festave fillon të përhapet dita-ditës. Edhe pse jemi akoma në nëntor, mesa duket disa nga VIP-at tanë nuk kanë pritur dot dhjetorin që të fillojnë të ndjejnë ngrohtësinë që festat e fundvitit ofrojnë.

Me pemën e zbukuruar plot shije, me drita dhe dekore të shumëllojshme këta të famshëm shqiptarë mendojnë se ka ardhur koha tashmë të përqafohen me atmosferën e Krishlindjeve dhe Vitit të Ri.

Më poshtë ne do ju tregojmë pjesë të dekoruara nga shtëpitë e VIP-ave tanë të mbushura plot me atmosferë./AlpeGossip.al

Adelina Tahiri

Orinda Huta dhe Turjan Hyska

Rezarta Shkurta

Xhensila Myrtezaj

Arilena Ara