NË HAPAT E TË ËMËS/ Vajza e Aurela Gaçes na mahniti të gjithëve me zërin e saj (VIDEO) – AlpeGossip
NË HAPAT E TË ËMËS/ Vajza e Aurela Gaçes na mahniti të gjithëve me zërin e saj (VIDEO)

NË HAPAT E TË ËMËS/ Vajza e Aurela Gaçes na mahniti të gjithëve me zërin e saj (VIDEO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun,  Aurela Gaçe, është shumë aktive në rrjete sociale. Në profilin e saj të Instagramit, ajo publikon shpesh dhe momente familjare, kryesisht pranë të bijave.

Ditën e sotme, Aurela ka ndarë me ndjekësit e saj një ndër videot më të ëmbla. Vajza e saj e vogël, Abigail, po qëron manderina e njëkohësisht po luan në kitarë e po këndon. Duket se ka trashëguar pasionin e së ëmës për muzikën.

“O gojëëmbla ime. Kitarën e kemi në vend të çiftelisë në këtë rast. Qërojmë manderina ndërkohë, xhamadani vija vija version i ri”, ka shkruar këngëtarja krahas videos së publikuar, e cila ua ka fituar menjëherë zemrën ndjekësve të saj.