“M’I KE DHËNË KUPTIM JETËS DHE…”/ Melisa nuk përmbahet të shprehë dashurinë ndaj Andit (FOTO) – AlpeGossip
“M’I KE DHËNË KUPTIM JETËS DHE…”/ Melisa nuk përmbahet të shprehë dashurinë ndaj Andit (FOTO)

“M’I KE DHËNË KUPTIM JETËS DHE…”/ Melisa nuk përmbahet të shprehë dashurinë ndaj Andit (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme Andi i shprehu dashurinë publikisht Melisës. Ai publikoi një foto pranë saj në rrjete sociale, krahas së cilës shkroi se më të ndihet i plotësuar.

“Me ty ndihem kaq plot…e shtrenjta ime”, ishte dedikimi i Andit, por doni ta dini si i është përgjigjur Melisa? Ish-konkurrentja e “Përputhen” i ka komentuar po kaq ëmbël, duke thënë se ai i ka dhënë kuptim jetës së saj.

“M’i ke dhënë kuptim vetes sime dhe jetës gjithashtu”, ka shkruar Melisa.

Kujtojmë se dyshja e bënë lidhjen publike vetëm pak ditë më parë. Andi është protagonist në klipin e ri të Melisës, ku ata shkëmbejnë puthje me njëri-tjetrin.