NË PRITJE TË ËMBËL/ Në muajin e fundit të shtatzënisë, Almeda Abazi pozon me barkun e rrumbullakosur (FOTO) – AlpeGossip
NË PRITJE TË ËMBËL/ Në muajin e fundit të shtatzënisë, Almeda Abazi pozon me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

NË PRITJE TË ËMBËL/ Në muajin e fundit të shtatzënisë, Almeda Abazi pozon me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Siç tashmë dihet, çifti shumë i dashur për publikun, Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman do të bëhen së shpejti prindër për herë të dytë. Almeda është në pritje të një vajze, emrin e së cilës e kanë menduar.

Ata do ta quajnë vogëlushen “Alina”. Pritjes së ëmbël po i vjen fundi dhe bukuroshja shqiptare është futur në muajin e nëntë.

Së fundmi, ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto duke treguar barkun e rrumbullakosur. Almeda shfaqet me flokët e kapura, e veshur me një fustan të gjerë në ngjyrë të hapur.