U BË BABA PËR HERË TË TRETË/ Kastro Zizo zbulon portretin e të birit në 1 vjetorin e lindjes (FOTO) – AlpeGossip
U BË BABA PËR HERË TË TRETË/ Kastro Zizo zbulon portretin e të birit në 1 vjetorin e lindjes (FOTO)

U BË BABA PËR HERË TË TRETË/ Kastro Zizo zbulon portretin e të birit në 1 vjetorin e lindjes (FOTO)

Këngëtari i njohur Kastro Zizo u bë baba për herë të tretë, me datë 3 Maj të vitit 2021. Partnerja e tij, Sara solli në jetë një djalë të cilit i vendosën emrin Dante Bega.

Sot vogëlushi feston 1 vjetorin dhe Kastro i ka zbuluar për herë të parë portretin ëngjëllor. Ai ka publikuar një foto shumë të ëmbël në rrjete sociale, krahas së cilës i ka dedikuar fjalët më të ndjera.

“Sot eshte ditelindja jote e pare bir dhe ma ben kete dite me te lumturen ne bote. Erdhe ne kohe te veshtira por me rrezatimin tend hyjnor ndryshove cdo gje dhe solle nje cope parajse ne kete bote te trazuar. Ta do babi qenien”, ka shkruar Kastro.