NË FOTO DEL YLL/ Shihni si duket pa make up reperja shqiptare Melinda Ademi – AlpeGossip
NË FOTO DEL YLL/ Shihni si duket pa make up reperja shqiptare Melinda Ademi

NË FOTO DEL YLL/ Shihni si duket pa make up reperja shqiptare Melinda Ademi

Melinda është kthyer në një nga reperet më të komentuara së fundmi dhe këngët e saj kanë rezultuar shumë të suksesshme, siç është edhe kënga e fundit “Çifteli”.

Melinda është komentuar shumë për pamjen e saj ashtu si çdo personazh i famshëm, por sot reperja ka publikuar disa foto në Instagram ku shfaqet ujë e sapun dhe larg grimit të rënduar apo veshjeve ekstravagante.

“Melinda natyrale”, ka shkruar reperja krah fotove.

 

Kujtojmë që Melinda ka qenë së fundmi në vëmendje për shkak të faljes publike që i bëri Taynës.