SIÇ NUK E KEMI PARË MË PARË/ Melinda Ademi ndryshon “look”, ja si duket ajo (FOTO) – AlpeGossip
SIÇ NUK E KEMI PARË MË PARË/ Melinda Ademi ndryshon “look”, ja si duket ajo (FOTO)

SIÇ NUK E KEMI PARË MË PARË/ Melinda Ademi ndryshon “look”, ja si duket ajo (FOTO)

Që prej fillimeve të karrierës së saj muzikore, këngëtaren Melinda Ademi e mbajmë mend thuajse me të njëjtin look: brune.

Mirëpo, rikthimi i fuqishëm në muzikë ka sjellë edhe ndryshime të mëdha në pamjen e Melindës.

Papritur, këngëtarja ka ndryshuar look dhe s’dimë nëse janë paruke apo flokë të vërteta, mirëpo ajo është kthyer në bionde.

Në fakt, s’po na duket aspak si Melinda, por gjithësesi fansat e kanë pritur mirë këtë ndryshim, duke vërshuar në komplimenta.