PAS DISA MUAJSH ARRATI/ Elvana Gjata kthehet “fuqishëm”. Mos vallë na paralajmëron për ptojektin e ri? (FOTOT) – AlpeGossip
PAS DISA MUAJSH ARRATI/ Elvana Gjata kthehet “fuqishëm”. Mos vallë na paralajmëron për ptojektin e ri? (FOTOT)

PAS DISA MUAJSH ARRATI/ Elvana Gjata kthehet “fuqishëm”. Mos vallë na paralajmëron për ptojektin e ri? (FOTOT)

Më në fund duket se Elvana Gjata po rikthehet!

Këngëtarja ka postuar së fundmi disa foto në Instagram, ku shfaqet e veshur me të bardha në majë të një shkëmbi, duke mos i shoqëruar me asnjë koment.

Kaq ka mjaftuar që fansat të aludojnë se me shumë mundësi fotot janë shkëputur nga videoklipi i ri që ajo po sjell.

Elvana Gjata na ka munguar të gjithëve këtë verë. Përtej faktit që nuk ka qenë aktive në muzikë, ajo u shkëput për dy muaj edhe nga rrjetet sociale.

Disa ditë më parë ajo u rikthye në Instagram, duke publikuar disa foto ku shfaqet me një look të ri flokësh, por pas disa postimeve kuptuam se ato i përkasin së kaluarës.

Nostalgjike për look-un e saj të para 3 viteve, Elvana sjell një mori postimesh në njërën prej të cilave ajo shfaqet me mikun e saj Valdrin Sahiti. (KLIKO)

Mirëpo, në fillim të kësaj jave ajo ka postuar një video në Instagram, ku shihet duke notuar në det dhe nga sa na la të kuptojmë ndodhet në jug të Shqipërisë

View this post on Instagram

I’m breathing…underwater

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on