GJATË FESTËS SË SHËN VALENTINIT/ Katy Perry FEJOHET me Orlando Bloom, dalin pamjet (FOTO) - AlpeGossip
GJATË FESTËS SË SHËN VALENTINIT/ Katy Perry FEJOHET me Orlando Bloom, dalin pamjet  (FOTO)

GJATË FESTËS SË SHËN VALENTINIT/ Katy Perry FEJOHET me Orlando Bloom, dalin pamjet (FOTO)

Ditën e djeshme këngëtarja me famë botërore, Katy Perry dhe Orlando Bloom realizuan fejesën e tyre në ditën simbol të dashurisë.

Përmes disa fotove të publikuar nga mamaja e saj Katy Perry dukej super e mocionuar. Çifti filloi të shoqërohej me njëri tjetrin pas edicionin të 73 të çmimeve “Golden Globe” në janar të 2016 , gjë e cila u pasur nga një ndarje në 2017 e më pas sërish një ribashkim në Prillin e vitit të kaluar.

Orlando dikur ishte i martuar me super modelen australiane Mirana Kerr, me të cilën ka edhe një djalë 8 vjeçar.

Ndërkohë që Katy Perri dikur ishte e martuar me Rusell Brand nga 2010 deri në 2011.