“NËSE NUK I BËN…”/ Enca tregon kushtet që ka për bashkëshortin e ardhshëm – AlpeGossip
“NËSE NUK I BËN…”/ Enca tregon kushtet që ka për bashkëshortin e ardhshëm

“NËSE NUK I BËN…”/ Enca tregon kushtet që ka për bashkëshortin e ardhshëm

Këngëtarja shqiptare Enca Haxhia është mjaft aktive në rrjetet sociale ku shpesh publikon foto dhe video nga udhëtimet e saj duke mos i kursyer pozat provokuese.

Ajo numëron mijëra fansa nga e gjithë bota dhe së fundmi ka ndarë me ta kushtin që duhet të plotësojë i dashuri ose burri i saj i ardhshëm që të jetë krah saj.

Në një postim në Instastory Enca shkruan:

“Seriozisht i dashuri/bashkëshorti im i të ardhmes duhet të më gatuajë përditë gjëra të mira…ose do më duhet t’ia kërkoj dikujt tjetër”

Më tej ajo vijon me një tjetër detyrë që ai duhet të plotësojë, të cilën ka vendosur ta mbajë “sekret.”

“Ka edhe një detyrë tjetër të rëndësishme, të përditshme, por këtë do ta diskutojmë një herë tjetër.”– shkruan këngëtarja.

Kohët e fudnit Enca u përball me akuza nga ndjekësit në lidhje me skandalin “Dubai Porta Potty.”

Përmes disa statusesh në Instagram ajo shkroi se nuk ka nevojë të bëjë diçka të tillë sepse ka punuar ndër vite për të arritur këtu ku është sot. “Para se të turpëroheni në mesazhe e komente po ju rikujtoj se unë jam selfmade boss që ka punuar që në moshën 16-vjeçare dhe ka patur sukses. Mentaliteti i dobët do iu lëjë të mjerë. Kështu që në vend se të urreni merrni disa leksione nga më e mira. Kam qëndruar në heshtje dhe larg vëmendjes për shumë gjatë dhe keni harruar se kush është mbreti”- shkroi ajo fillimisht.