I ka dalë thithka? Kejvina na e fshehu FOTON me gjoksin jashtë por e nxjerrin zbuluar! – AlpeGossip
I ka dalë thithka? Kejvina na e fshehu FOTON me gjoksin jashtë por e nxjerrin zbuluar!

I ka dalë thithka? Kejvina na e fshehu FOTON me gjoksin jashtë por e nxjerrin zbuluar!

Kejvina Kthella është shndërruar në një personazh shumë të komentuar në median online dhe në rrjete sociale. Bukuroshja e showbiz-it shqiptar shpesh herë provokon me fotot HOT, ku me shumë shihet e zhveshur dhe mbishkrimi që vendos krahas postimeve ‘ngacmon’ akoma më shumë ndjekësit të komentojnë.
Së fundmi velina seksi ka publikuar një foto vërtet HOT dhe shumë provokuese. Ku ka dashur të zbulojë gjysmën e gjoksit por në Instagram-in e saj e ka prerë foton dhe nuk shihet gjë. Ndërkohë nëse bëjmë një ‘xhiro’ në Insta-n e fotografes, Fjoralba Kryemadhi do të shohim se gjendet fotoja e plotë e Kejvinës ku gjysma e gjoksit është jashtë dhe në foton më poshtë shohim se velinës i ka dalë pak fare thithka ose i ka rënë një hije e vogël./intv