"JAM MË I LIRË"/ Reperi i njohur flet për largimin nga menaxhimi i Faton Shoshit (VIDEO) - AlpeGossip
“JAM  MË I LIRË”/ Reperi i njohur flet për largimin nga menaxhimi i Faton Shoshit (VIDEO)

“JAM MË I LIRË”/ Reperi i njohur flet për largimin nga menaxhimi i Faton Shoshit (VIDEO)

Buta ka folur për realizimin e albumit të ri dhe kush e ka ndihmuar.
Ekipi i emisionit Sevenbizz kanë qenë të pranishëm në eventin e lansimit të mixtape’ më të ri nga Buta.

Mes tjerash, ai ka folur edhe pëe vendimin për t’u larguar nga menaxhmenti i Faton Shoshit.

Ja çfarë thotë Buta: