“PO NA IKËN MOSHA”/ Rozana Radi zbulon sa vjeç është (FOTO) – AlpeGossip
“PO NA IKËN MOSHA”/ Rozana Radi zbulon sa vjeç është (FOTO)

“PO NA IKËN MOSHA”/ Rozana Radi zbulon sa vjeç është (FOTO)

Rozana Radi është padyshim një nga artistet më të dashura për publikun dhe këngët e saj, të sjella në videoklipe apo në festivale, kanë mbetur hite e dëgjohen kudo.

Rozana është edhe shumë aktive në rrjete sociale ku sot ka postuar një foto në të cilën shkruan se për pak ditë do të mbushë 40 vjeç.

“Sa keq qe fotot ne kohen qe jetojme nuk i bejme me per kujtim por vetem per shikueshmeri dhe pak dite po i kapim te 40 tat! Ja kane filliar rrathet tek syte o shokeni me thonte mamaja” fli heret” jo une, urdho tani”, shkruan Rozana.

Ndërkohë një fanse i vë në dukje thoin e thyer ndërsa artistja ia kthen: “Ka ik shpirt na po na iken mosha zemer”.

Pavarësisht se Rozana shprehet se po i ikën mosha, në fakt artistja sa vjen e rinohet dhe duket në super formë në çdo dalje të saj publike.