"MENDOJA SE ËNDRRAT NUK BËHEN REALITET"/ Jul Deda dedikim të veçantë bashkëshortes (FOTO) - AlpeGossip
“MENDOJA SE ËNDRRAT NUK BËHEN REALITET”/ Jul Deda dedikim të veçantë bashkëshortes (FOTO)

“MENDOJA SE ËNDRRAT NUK BËHEN REALITET”/ Jul Deda dedikim të veçantë bashkëshortes (FOTO)

Jul Deda mbetet një nga aktorët më të pëlqyer nga publiku dhe që na ka bërë shpesh të qeshim me batutat e tij. Por Juli ka edhe një anë romantike të cilën e shfaq sa herë me dedikimet që i bën bashkëshortes.

Sot Juli dhe bashkëshortja e tij bëjnë 21 vjet bashkë e në këtë ditë të veçantë nuk ka munguar një postim nga aktori.

“Mendoja se ëndrrat asnjëherë nuk bëhen realitet, por kjo ndryshoi shpejt kur të njoha ty”, shkruan Juli.

Ndërsa një foto tjetër e shoqëron me mbishkrimin “21+”.

Kujtojmë që nga martesa e tyre, çifti ka 2 fëmijë.