“THJESHT BUZËQESH”/ Sara u deklarua si beqare, Atdheu i kundërpërgjigjet me një mesazh – AlpeGossip
“THJESHT BUZËQESH”/ Sara u deklarua si beqare, Atdheu i kundërpërgjigjet me një mesazh

“THJESHT BUZËQESH”/ Sara u deklarua si beqare, Atdheu i kundërpërgjigjet me një mesazh

Ditën e sotme, Sara i habiti të gjithë teksa u deklarua si beqare. Ajo bëri disa postime në Instagram, të cilat hapur tregonin se lidhja e saj me Atdheun ka marrë fund. Fillimisht ajo publikoi në Instagram një shprehje ku shkruhet “Mos i beso askujt” dhe e ka pasuar me figurën e një gjarpri. Më vonë Sara postoi një shprehje në të cilën shkruhej:

“Jam 106% beqare”.

Gjithashtu Sara vendosi të mos e ndjekë më Atdheun në Instagram, duke i vënë vulën ndarjes prej tij. Nga ana tjetër Atdheu nuk kishte bërë asnjë deklaratë, por përgjigja tij ndaj ish-partneres nuk vonoi.

Ai ka publikuar në Instagram një foto të tij të shkëputur nga “Për’puthen” dhe përkrah saj ka shkruar: “Thjesht buzëqesh”.

Më pas Atdheu ka publikuar një foto me nënën e tij dhe përmes saj i ka dhënë Sarës një mesazh shumë të qartë.

“E vetmja që nuk të lë në baltë kurrë. Mami”, shkruan ai.

Kujtojmë se Sara dhe Atdheu dolën bashkë çift nga “Për’puthen” dhe i habitën të gjithë me vendimin e tyre të papritur. Sara ishte duke konsoldiuar raportin e saj me Gelianin, por papritur ajo vendosi të largohej me Atdheun. I ftuar para disa ditësh në rubrikën “Trotuar” në emisionin “E diell” ai u shpreh se dhe për të gjithçka erdhi shumë papritur.

“Ndodhi ashtu se unë ika për sqarim, janë në dijeni gjithë produksioni. Unë ika për sqarim dhe jo që të rikthehem. Ndodhi shumë shpejt që më kërkuan me u rikthy me pëlqimin e gocave. Pëlqimi ndaj Sarës ishte, edhe ndaj Antonelës, kështu e bëra në fund diferencën se çfarë më ngjit mua”, u shpreh Atdheu.