DO QESHNI ME LOT/ Shikoni si e imiton Gabrieli Hueyda El Saied-in (FOTO) – AlpeGossip
DO QESHNI ME LOT/ Shikoni si e imiton Gabrieli Hueyda El Saied-in (FOTO)

DO QESHNI ME LOT/ Shikoni si e imiton Gabrieli Hueyda El Saied-in (FOTO)

Hueyda El Saied që në daljen e saj të parë në ekran ka tërhequr vëmendjen dhe është kthyer në një personazh që komentohet gjatë në mediat rozë. Siç dihet ajo është nënë e një djali që quhet Gabriel, me të cilin është e pandarë dhe vazhdimisht publikon foto dhe video.

Vogëlushi është mjaft i shkathët dhe me sjelljet e tij ka bërë për vete ndjekësit e Hueydës. Së fundmi, ish-balerina ka publikuar disa foto ku shihet duke pozuar, mirëpo Gabrieli ka vendosur mos ta lë rehat dhe e imiton vazhdimisht duke bërë të njëjtat sjellje si Hueyda.

“Dhe ai më tall e më imiton mua”, ka shkruar Hueyda në postimet ku shihet se si Gabrieli pozon si ajo.