DALIN PAMJET/ Në shtëpinë super luksoze si mbretëri të Vali Corleones – AlpeGossip
DALIN PAMJET/ Në shtëpinë super luksoze si mbretëri të Vali Corleones

DALIN PAMJET/ Në shtëpinë super luksoze si mbretëri të Vali Corleones

Vali Corleone prej vitesh ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave për jetën luksoze dhe deklaratat e bujshme që bën në emisione, siç ishte edhe deklarata e fundit ku u shpreh se taksën ndaj Serbisë e vendosi vetë ai.

Intervistën më të fundit Vali e dha për emisionin “N’Kosovë show” të cilët kanë shkuar në shtëpinë e biznesmenit të famshëm dhe kanë xhiruar disa nga ambientet e vilës super luksoze.

Në oborrin e shtëpisë bien në sy motorrat dhe makinat e shtrenjta të cilat Vali gjatë intervistës deklaroi se ia lë t’i përdorin shoqet e tij.

Ndiqni videon e mëposhtme për të parë shtëpinë e Valit./Xing.al