E PAPRITUR/ Belinda bëhet nuse, do t’ju mahnisë me fustanin e bardhë (FOTO) – AlpeGossip
E PAPRITUR/ Belinda bëhet nuse, do t’ju mahnisë me fustanin e bardhë (FOTO)

E PAPRITUR/ Belinda bëhet nuse, do t’ju mahnisë me fustanin e bardhë (FOTO)

Velina e “Xing me Ermalin”, Belinda Dragoti është kthyer në një kohë shumë të shkurtër në një nga vajzat më të pëlqyera për publikun dhe ndër më të komentuarat në media.

Ditën e sotme Belinda papritur është shfaqur nuse në foton më të fundit të postuar në Instagram.

Belinda mban veshur një fustan mbretëror të koleksionit 2020 të “Ami Event”.

Por ky është vetëm njëri nga fustanet tejet të mrekullueshëm të këtij koleksioni që do t’ju lë pa fjalë e ne ju ftojmë ta shihni më poshtë.