Këtë nuk e prisnit: Aktori i ‘Portokalli’ tregon si e humbi virgjërinë (VIDEO) – AlpeGossip
Këtë nuk e prisnit: Aktori i ‘Portokalli’ tregon si e humbi virgjërinë (VIDEO)

Këtë nuk e prisnit: Aktori i ‘Portokalli’ tregon si e humbi virgjërinë (VIDEO)

Ai ka rrëmbyer zemrat e publikut me rolet e tij në “Portokalli” dhe jo vetëm. Së fundmi njihet edhe për bashkëpunimet me aktorin Besart Kallaku, me të cilin ka lançuar këngë që janë bërë hite të momentit dhe po dëgjohen ngado.

Bëhet fjalë për Olsi Bylykun, aktorin e ri që nga roli në ‘Portokalli’, tashmë njihet ndryshe si ‘Kimikati’.

Ai ka qenë i ftuar mbrëmjen e kaluar në ‘Top Show’, ku është pyetur se kur e ka humbur virgjërinë. Aktori i është përgjigjur pa problem kësaj pyetjeje:

“13 vjeç, me njërën… por vetëm se ajo nuk dinte gjë”- ka treguar Olsi, ndërsa publiku ka shpërthyer menjëherë në të qeshura pas përgjigjes së tij.

Kimikati: "Kam humbur virgjërinë, që në moshën…"!

Kimikati: "Kam humbur virgjërinë, që në moshën…"! Videoja e plotë nëhttps://youtu.be/mHvhdLaOyF4

Gepostet von TOP SHOW am Mittwoch, 4. April 2018