Dafina Zeqiri bën ndryshimin drastik dhe jemi të sigurtë se nuk do ta njihni (FOTO) – AlpeGossip
Dafina Zeqiri bën ndryshimin drastik dhe jemi të sigurtë se nuk do ta njihni (FOTO)

Dafina Zeqiri bën ndryshimin drastik dhe jemi të sigurtë se nuk do ta njihni (FOTO)

Vitë më parë Dafina eksperimentonte goxha me look-un, por kohët e fundit sikur kishte gjetur rehat me pamjen e saj. Megjithatë këtë herë këngëtarja ka vendosur të vijë me një ndryshim të theksuar në flokë. Jo vetëm ka prerë shkurt pjesën e poshtme mbi qafë, por edhe u ka ndryshuar ngjyrën.Kujt i dedikohet ky ndryshim? Fansat kanë nisur të mendojnë që tani se bëhet fjalë për ndonjë klip të ri.