FINALJA e “Dancing With The Stars”, Orinda Huta zbulon të PREFERUARIN e saj – AlpeGossip
FINALJA e “Dancing With The Stars”, Orinda Huta zbulon të PREFERUARIN e saj

FINALJA e “Dancing With The Stars”, Orinda Huta zbulon të PREFERUARIN e saj

Mbrëmjen e sotme në ekranin e “Vizion Plus” do të zhvillohet nata finale e spektaklit “Dancing With The Stars”. Kjo natë pritet të jetë magjike dhe prania e aktorit turk Tolgahan Saysman është surpriza e shumëpritur.

Teksa sot është dita e fundit e votimeve Orinda Huta ka zbuluar të preferuarin e saj. Nëpërmjet një postimi në ‘Instastory’ ajo ka treguar mesazhin në të cilin ka votuar për Landin dhe Lorin.

Në këtë finale janë 6 konkurrentë, Aulona Musta, Amos Zaharia, Landi Hysi, Soni Malaj, Viktor Zhusti dhe Kristi Popa.