Alban Skënderaj dhe Noizy sjellin bashkëpunimin e tyre “Drejt Suksesit” (VIDEO) – AlpeGossip
Alban Skënderaj dhe Noizy sjellin bashkëpunimin e tyre “Drejt Suksesit” (VIDEO)

Alban Skënderaj dhe Noizy sjellin bashkëpunimin e tyre “Drejt Suksesit” (VIDEO)

Klipi i radhës i lançuar sot është ai i Alban Skënderajt dhe Noizyt.

Një nga bashkëpunimet më surprizues të kësaj vere ishte edhe ky, me titull ‘Drejt suksesit’. Një tekst dedikuar suksesit dhe mënyrës si të bëhesh i tillë. Me siguri do të jetë në listën e këngëve tuaja verore.