“I KE SQETULLAT PA RRUAR O ZHULSE”/ Adelina i “përvishet” fanses: S’të kam faj që perëndia… (FOTO) – AlpeGossip
“I KE SQETULLAT PA RRUAR O ZHULSE”/ Adelina i “përvishet” fanses: S’të kam faj që perëndia…  (FOTO)

“I KE SQETULLAT PA RRUAR O ZHULSE”/ Adelina i “përvishet” fanses: S’të kam faj që perëndia… (FOTO)

Në fotot e fundit nga pushimet Adelina dukej në super formë e veshur me rroba banjo blu e mori komplimenta të shumta nga fansat. Mirëpo kishte dhe nga ata që e kritikuan e një prej tyre ishte një ndjekëse e cila e kritikonte Adelinën që nga sqetullat e deri tek ngjyra që ka marr nga plazhi.

“Seriozisht e ke me kte ngjyr trupi te kuqerremte dhe me sqetlla pa rruar o moter. ike ti nga fshati po fshati nuk iku kurre nga ty… dukesh si zhulse komplet”, i shkruan komentuesja.

Adelina i është kthyer fanses me dy komente të gjata duke iu përgjigjur si më poshtë:

“O zemer me vjen shume per mllefin qe ke dhe edukaten , me beso instagrami seshte per cdo ke! Mbri te gjitha eshte per njerez te lexuar dhe te emancipuar e jo per njerez te tille si puna yte qe sherojn komplekse ne krah te tjereve, une ste kam faj ty qe perendia te fali te shemut me vjen keq qe kte e them, si pik e dyte qe shkruan me insta fallso, a si e treta zemer mos je lezbike qe aq shume me analizon mua. Dua te sqaroj nje gje, mund te them qe jam nje nder artistet e ralla shpiptare qe mar guxim dhe dal pa filter dhe pik make up!

Sa i perket fshatit jam e lindur une dhe familja ne mes te Shkupit i cili eshte metropol! Sa i perket fytyres time dhe pastertis time se besoj se do ta kesh nderon ndonjeher tme kesh afer qe ta vlersosh. Po njerez si puna yte ju ndohmon vetem spitali zemer, ndonje hirurg ose prikolog asgje me teper. Pac fat ne jet.

P.S.sa i perket ngjyres se trupit une jam 3 muaj ne bregdet dhe e di cfar eshte deti, mesaduket ti vetem ne foto e shef ne insta nga (VIPAT) se familja yte nuk ka punuar ne edukaten tende dhe te te sqarojn cfar eshte deti , qyteti dhe interneti po je e gjitha mllef me vjen keq per energjin qe ke une jam shume e lumtur dhe asnjeher ne jet nuk kthej komenteve te tilla sepse jan banaledhe jan nen nivelin tim! Ndersa ty e dashur te respektova te ktheva te te tregoj cfar eshte deti dhe edukata”, përgjigjet Adelina.