NUK PASKA QENË AQ E VËSHTIRË/ Këta VIP-a e konfirmuan ndarjen nga partneri me vetëm një POSTIM në Instagram (FOTO) – AlpeGossip
NUK PASKA QENË AQ E VËSHTIRË/ Këta VIP-a e konfirmuan ndarjen nga partneri me vetëm një POSTIM në Instagram (FOTO)

NUK PASKA QENË AQ E VËSHTIRË/ Këta VIP-a e konfirmuan ndarjen nga partneri me vetëm një POSTIM në Instagram (FOTO)

Ditët e sotme jemi mësuar që VIP-at përpiqen ta mbajnë shumë sekrete jetën e tyre personale dhe shmangin me çdo mënyr prononcimin ndaj mediave ose rrjeteve sociale kur vjen puna tek marrëdhëniet e tyre.

Por, ndryshe nga këta VIP-a, kemi dhe nga ata që nuk e kanë problem të shprehen dhe ta tregojnë kur lidhjet e tyre marrin fund, në mënyrë që të shmangin thashethemet nga ana e ndjekësve ose mediave rozë.

Këta VIP-a  në momentin që lidhjet e tyre kanë mbaruar, e kanë lajmëruar këtë gjë me anë të postimeve në rrjetet sociale, duke i vënë kështu fansat e tyre në dijeni se ç’po ndodh me jetën e tyre.

Më poshtë ne do t’ju sjellim të gjitha postimet e VIP-ave shqiptarë të cilët nuk kanë ngurruar ti tregojnë fansave të vërtetën mbi përfundimin e lidhjeve të tyre. /AlpeGossip.al

Fero lajmëron ndarjen nga Arbenita

Stine lajmëron ndarjen nga Graciela

Robert Berisha lajmëron ndarjen nga Nora Istrefi

Loredana lajmëron ndarjen nga Mozzik