THYEN HESHTJEN/ Bleona nga “Daily Mail”: Dal e zhveshur për art… Jo për të rënë në sy! – AlpeGossip
THYEN HESHTJEN/ Bleona nga “Daily Mail”: Dal e zhveshur për art… Jo për të rënë në sy!

THYEN HESHTJEN/ Bleona nga “Daily Mail”: Dal e zhveshur për art… Jo për të rënë në sy!

Këngëtarja shqiptare seksi Bleona Qereti, që tashmë po bëhet e famshme edhe në SHBA me thagmat e saj, së fundi ka tërhequr vëmendien e “Daily Mail”, i cili i ka kushtuar një artikull në profiling e tij “Roz” në versionin online.

Bleona në këtë shkrim për “DM” ka sqaruar edhe arsyet e saj, se përse ajo është kaq ekstravagante dhe përse hera-herës i duhet që të shfaqet e zhveshur në evened të rëndësishme.

“Unë e bëj këtë (zhveshjen) për art, jo për famë”,- ka thënë Bleona për “Daily Mail”, duke dashur të sqarojë kureshjten e shumtë dhe thashethemet.

Por gjithsesi, ato që kanë tërhequr më tepër edhe në këtë shkrim, kanë qenë fotot “hot” të Bleonës dhe trupi i saj seksi, në disa foto nudo.

Edhe këtë herë Bleona gjithsesi ka aritur të “godasë” në shenjë…