“MENDON SE MUND TË…”/Tayna tregon listën e mesazheve dhe është plot me emra reperësh të famshëm (FOTO) – AlpeGossip
“MENDON SE MUND TË…”/Tayna tregon listën e mesazheve dhe është plot me emra reperësh të famshëm (FOTO)

“MENDON SE MUND TË…”/Tayna tregon listën e mesazheve dhe është plot me emra reperësh të famshëm (FOTO)

Tayna tashmë është jo vetëm një nga reperet më të pëlqyera në tregun muzikor shqiptar, por fama e saj i ka kaluar kufijtë. Së fundmi reperja ka treguar se në inbox-in e saj i vijnë mesazhe jo vetëm nga persona të panjohur, por edhe nga personazhe të famshëm.

Tayna ka zbuluar me një postim në Instagram se lista e saj e mesazheve është plot me emra reperësh.

“Mendon se mund të lëndosh ndjenjat e mia? Unë i kam të gjithë reperët tuaj të preferuar në mesazhe. Kombëtarë e ndërkombëtarë!”, shkruan Tayna.