NË PIKË TË VAPËS/ Xhensila del e veshur me rroba dimri (FOTO) – AlpeGossip
NË PIKË TË VAPËS/ Xhensila del e veshur me rroba dimri (FOTO)

NË PIKË TË VAPËS/ Xhensila del e veshur me rroba dimri (FOTO)

Teksa po punon për këngën e re që pritet me padurim të publikohet këtë verë, Xhensila po realizon edhe disa sete fotografike që kanë tërhequr shumë vëmendjen.

Pas fotove ku shfaqej në shtrat, sot Xhensila i ka kthyer sytë nga vetja me një foto ku shfaqet e veshur me xhins nga koka tek këmbët teksa ankohet për vapën.

“Na myti vapa”, shkruan Xhensila, fjali e cila ka bërë që fansat t’i vënë në dukje këngëtares faktin që është veshur trashë.

“Vallaj me gjith ato rroba qe ke vesh ti t myt vapa ne dimer e jo tani”, “Po normal vish dhe nje triko leshi mbas xhaketes”, “Po normal kur te vishesh me tan ato rroba kos do zihesh”, janë disa nga komentet e shumta në foton e Xhensilës.